HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
NZP GOLD,

1981 yılında Ömer Faruk Niziplioğlu ve Murat Niziplioğlu’nun girişimi ile başlayan aile şirketi hikayesi, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla, stratejik temeller üzerine kurulu bir alt yapıyla ve güçlü bir teknolojik donanımla başarı hikayesine dönüşmüştür.
Türkiye’de “Altın üretim teknolojilerini” kullanarak “Yatırım Altını” tanımını güvenilir olma bilinci ile birleştirmiş, markayı tercih edenlere çözüm odaklı satış sunma hedefli bir şirket politikasına sahiptir.
Bugün marka bilinirliği ve global ölçekte iş disiplini ile Türkiye’nin, Avrupadaki en güçlü yüzüdür.

Üretimlerini; altın, gümüş ve platin üzerine devam ettiren NZP GOLD, Kapalıçarşı ve Kuyumcukent Showroom ‘un açılışı ile birlikte büyük bir ivme kazanmış, bir aile şirketi olarak başlayan bu eşsiz hikaye, çok kısa sürede daha kurumsal yapıda, dünyaya açılmış ve şubeleri ile büyük yatırımların altına imza atmıştır.

Hüseyin Can Niziplioğlu, Faruk Alp Niziplioğlu, Efe Niziplioğlu ve Emir Niziplioğlu’nunda bayrağı devralmasıyla birlikte merkeziyetsiz yönetimi benimseyen ilk Türk firması ünvanına da sahiptir.
Hizmet ve yatırımın birbirinden farklı olduğunu savunan ve bu bağlamda projeler geliştiren NZP GOLD ülkemizde de büyük yatırımların altına imza atmıştır. Değişen ekonomik koşullar ile altın’ı bir ziynet eşyası olmaktan çıkarmış, ulaşabilir olması için yatırım altını tanımını değiştirmiştir. Tasarımından paketlenmesine, satışından, satış sonrası hizmet felsefesine kadar geniş bir ağda dünya standartlarını yakalamıştır.

NZP GOLD ürünlerine ülkemizde ve dünyanın her yerinden ulaşabilir güvenle satın alabilirsiniz.